+90 212 873 88 73
+90 (546) 873 88 73
starfiberoptik@gmail.com
Takip Edin

Hakkımızda

Fiber optik ve led aydınlatmaürünlerinin imalat ve satışını yapmakta olup ayrıca projelendirme ve uygulamafaaliyetlerini de yürütmektedir.

Şirket politikası olarak kaliteliürün ve hizmetin sunulması, müşterilerin taleplerini en kısa zamanda yerinegetirilmesini benimsemektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakındantakip edip ürünlerini dünya pazarındaki diğer ürünlerin bir adım ötesine taşımakiçin yaptığı endüstriyel tasarımlarla teknolojisini sürekli olarak geliştiripyenilemekte ve alanında en iyi ürünleri üretmektedir.

Çevreye duyarlı, estetik vemimari değerleri ön planda tutarak uluslararası alanda dünyanın çeşitliyerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Ürettiği ürünler dışındaki diğerürünler için dünyanın çeşitli yerlerinde konusunda uzman uluslararası imalatçı,distribütörler ve toptancılarla çalışarak, kaliteli ürünleri fonksiyonel veyenilikçi çözümler ile uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

Projeden uygulamaya anahtarteslim yaptığı işlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiştir.

Işığın mekânlara değer kattığınınverdiği farkındalıkla çeşitli uzmanlık dallarındaki profesyonellerle çalışarak,doğru ve verimli ışığın farklı mimari mekânlarda kullanımını önemsiyor.

İşte bu yüzden ‘’STAR FİBER OPTİK’’ ışığın yolu olupteknik ve mimari aydınlatma alanında öncü firma olmaya devam ediyor.


TEKNOLOJİ

STAR FİBER OPTİK ’in başarısının altında yatan sır, teknolojiküstünlüğü, araştırma geliştirmeye yapılan yatırımları, bunun yanındaendüstriyel tasarım ve esnek üretim sistemini birleştiren anlayışın altındagizlidir.

PROJE

Mimari bir mekân tasarlarken ışıksayesinde yapılabilecekler yalnızca mekânı aydınlatmakla kalmaz, ona ayrı birruh vererek ışığı mimari tasarımın bir parçası haline getirir. Aydınlatmatasarımı noktasında STAR FİBER OPTİK,birikimleri sayesinde hizmet ettiği müşterilerine projelendirme safhasındanbaşlayarak destek sunmaktadır.

STAR FİBER OPTİK, proje mühendisliği uygulamalarında sahaincelemeleri ve yerinde tespit çalışmalarına özel önem vermekte ve ihtiyaçanalizlerini yerinde yapmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu başarılıçözümleri üretmek ve uygulamalarda yüksek performansı yakalamak için projeöncesi işbirliği modelleri geliştirmektedir.